ANTIDEKUBITNÝ MATRAC DISCOVERY

ANTIDEKUBITNÝ MATRAC DISCOVERY

DOPRAVA ZADARMO

ANTIDEKUBITNÝ MATRAC DISCOVERY - Luxusný pasívny antidekubitný sendvičový matrac s jadrom so zónovo profilovanej vysoko elastickej tzv. studenej SONNOCELL peny . Darček k matracu: 1 kg kávy

299 € s DPH

Skladové číslo:

ANTIDEKUBITNÝ MATRAC DISCOVERY

Luxusný pasívny antidekubitný sendvičový matrac s jadrom so zónovo profilovanej vysoko elastickej tzv. studenej SONNOCELL peny. Vo vrchnej časti jadra sú počítacom navrhnuté priečne a pozdĺžne perforácie, ktoré zaisťujú ideálne prúdenie vzduchu v matraci. Vďaka týmto perforáciám je zvýšený odvod absorbovaných vodných pár. Vo vrchnej časti vzniknutých výstupkov je použitá vrstva SONNOCELL VISCO MEMORY peny, ktorá optimalizuje svoju tuhosť podľa absorbovaného tepla.

Špeciálny poťah TECHMAFLEX je odnímateľný so zipsom na 3 strany a s chlopňou (chráni zips proti pretečeniu), prateľný na 95°C, vodeodolný, paropriepustný, baktériostatický so zníženou horľavosťou a pružný vo všetkých štyroch smeroch. Výška matraca 17 cm, ortopedická záťaž do 130 kg.

VŠETKY MATRACE HOME HOSPITAL SO ŠPECIÁLNYM POŤAHOM TECHMAFLEX !

TECHMAFLEX - materiál poťahu:

•T116 TECHMAFLEX BIPE FRC /220 cm , 200 g/m² - zelená

•ISO 1663 - odolnosť proti prieniku krvi a telesných tekutín

•ISO 1664 - odolnosť proti prieniku krvných patogénov

•BS 6807 , crib 5 - skúška správania matraca v ohni

•ČSN EN 20811 - odolnosť proti prieniku vody (min.3m ) po 30-tich cykloch údržby (pranie 95°C-sušenie - 20min.sterilizácia v autokláve pri 121°C) je vodonepriepustnosť 10 m vodného stĺpca - materiál je vtedy veľmi odolný (bolo skúšané aj 100 cyklov prania pri 95°C bez straty normou stanovených vlastností)

•Sanitized - protiplesňová a antibakteriálna úprava, rezistencia proti MRSA (zlatý stafylokok)

Maximálna nosnosť 130 kg

Celková výška 17 cm

6 rokov záruka

Vákuové balenie

Táto stránka používa cookies. Viac info