SapoIGIENBUCATO

SapoIGIENBUCATO

SapoIGIENBUCATO* je vysoko koncentrovaný tekutý prací prostriedok poslednej generácie, ktorý nahrádza práškový prací prostriedok, a ktorý je určený pre pranie všetkých typov textílií, bavlny, syntetických textílií, farebnej bielizne a odevov, ktorým prinavracia sviežosť, čistotu a hygienu.

9,60 € s DPH

Skladové číslo:

  • SapoIGIENBUCATO* je vysoko koncentrovaný tekutý prací prostriedok poslednej generácie, ktorý nahrádza práškový prací prostriedok, a ktorý je určený pre pranie všetkých typov textílií, bavlny, syntetických textílií, farebnej bielizne a odevov, ktorým prinavracia sviežosť, čistotu a hygienu.
  •  SapoIGIENBUCATO* obsahuje aktívnu špecifickú zložku účinnú proti širokému spektru baktérií, vrátane gramnegatívnych baktérií, ktoré sú považované za jedny z najnebezpečnejších pre ľudské zdravie.
  • SapoIGIENBUCATO* bol testovaný (v spolupráci s Univerzitou v meste Ferrara) a vyvinutý pre znižovanie rizika alergií.
  • SapoIGIENBUCATO*  pôsobí už pri nízkych teplotách čím zachováva nezmenené textílie a farby, okrem toho umožňuje ušetriť elektrickú energiu.
  • SapoIGIENBUCATO*  sa môže používať v kombinácii s inými výrobkami Línie SapoSPINA*, aby sa dosiahli vysoko účinné výsledky: v kombinácii s prípravkom SapoOXITEX* odstraňuje najodolnejšie škvrny náročnej bielizne, zatiaľ čo v kombinácii s prípravkom SapoIGIENSOFT* zaručuje kompletnú dezinfekciu zosilňujúc vôňu zmäkčovadla.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info