SapoIgiensoft / AVIVÁŽ

SapoIgiensoft / AVIVÁŽ

OBĽÚBENÝ VÝROBOK

IGIENSOFT* je koncentrovaný avivážny prostriedok, ktorý je aj hypoalergénny a špeciálne vyvinutý na to, aby riešil problémy alergií, alebo porúch spôsobených priamym kontaktom pokožky s odevmi ošetrenými tradičnými avivážnymi prostriedkami.

7,80 € s DPH

Skladové číslo:

SapoIgiensoft / AVIVÁŽ

CHARAKTERISTIKY         

  • IGIENSOFT* obsahuje jednu dezinfekčnú zložku, ktorá odstraňuje zostatkové bakteriálne nečistoty, ktoré môžu byť ešte prítomné po bežnom praní a zabraňuje tvorbe nových bakteriálnych nečistôt, alebo plesní, ktoré môžu spôsobovať vznik nepríjemného zápachu.
  • IGIENSOFT* je koncentrovaný avivážny prostriedok, ktorý je aj hypoalergénny a špeciálne vyvinutý na to, aby riešil problémy alergií, alebo porúch spôsobených priamym kontaktom pokožky s odevmi ošetrenými tradičnými avivážnymi prostriedkami.
  • IGIENSOFT* obsahuje špeciálne zmäkčujúce látky, vyvinuté špecificky na to, aby zloženiu dodali vlastnosti hydratácie a zmäkčenia, vďaka čomu je prípravok vhodný aj pre citlivú pokožku a pre ošetrovanie detského oblečenia.
  • IGIENSOFT* je určený na ošetrovanie všetkej spodnej bielizne a textílií, ktoré sa dostávajú do priameho kontaktu s pokožkou (posteľná bielizeň, uteráky, spodná bielizeň, dojčenské a detské oblečenie).
  • IGIENSOFT* je vyvinutý zo surovín kozmetického typu, ktoré nespôsobujú podráždenie a precitlivenosť pokožky.
  • IGIENSOFT* je avivážny prostriedok tri krát koncentrovanejší oproti tradičným avivážnym prostriedkom, u ošetrovaných odevov obnovuje mäkkosť a objem a dodáva jemnú dlhotrvajúcu vôňu.

Táto stránka používa cookies. Viac info