ANTIDEKUBITNÝ MATRAC ATLANTIS

ANTIDEKUBITNÝ MATRAC ATLANTIS

DOPRAVA ZADARMO

Vysoko kvalitný antidekubitný sendvičový matrac s dlhou životnosťou a vysokým stupňom pohodlia. Darček k matracu: 1 kg kávy.

279 € s DPH

Skladové číslo:

Antidekubitný matrac ATLANTIS

Vysoko kvalitný antidekubitný sendvičový matrac s dlhou životnosťou a vysokým stupňom pohodlia. Antidekubitný matrac je vyrobený z viskoelastickej pamäťovej peny a je vhodný pre všetkých dlhodobo chorých, kde vzniká riziko preležanín. Slúži pacientovi pripútanému na lôžko vyžadujúcemu pohodlie (alebo bezpečnosť z hľadiska inkontinencie).

Kvalita použitých SONNOCELL pien zaručuje pohodlie a dlhú životnosť matraca.

Vysoká hustota pien zabezpečuje najvyššiu triedu prevencie a antidekubitálnej liečby. Najefektívnejšie možno predchádzať vzniku dekubitov u pacienta pripútaného na lôžko zmenou polohy pacienta (každé tri hodiny), aby tlak na cievy a výbežky kostí bol minimalizovaný a aby bolo zabezpečené dostatočné zásobovanie krvi postihnutým tkanivám.

Antidekubitný matrac pozostáva z dvoch častí: zo 6 cm SONNOCELL VISCO MEMORY vrstvy s tvarovou pamäťou, na ktorej pacient leží (podložka ideálne rozdeľuje tlak a vyvíja len malý protitlak), a z 8 cm pružnej a pevnej penovej základne SONNOCELL, ktorá je na spodnej časti jadra.

Výška matraca 14 cm, ortopedická záťaž do 120 kg. Poťah má zips na 3 strany s chlopňou (prekrytý zips). Špeciálny poťahTECHMAFLEX!

 

VŠETKY MATRACE HOME HOSPITAL SO ŠPECIÁLNYM POŤAHOM TECHMAFLEX !

TECHMAFLEX - materiál poťahu:

•T116 TECHMAFLEX BIPE FRC /220 cm , 200 g/m² - zelená

•ISO 1663 - odolnosť proti prieniku krvi a telesných tekutín

•ISO 1664 - odolnosť proti prieniku krvných patogénov

•BS 6807 , crib 5 - skúška správania matraca v ohni

•ČSN EN 20811 - odolnosť proti prieniku vody (min.3m ) po 30-tich cykloch údržby (pranie 95°C-sušenie - 20min.sterilizácia v autokláve pri 121°C) je vodonepriepustnosť 10 m vodného stĺpca - materiál je vtedy veľmi odolný (bolo skúšané aj 100 cyklov prania pri 95°C bez straty normou stanovených vlastností)

•Sanitized - protiplesňová a antibakteriálna úprava, rezistencia proti MRSA (zlatý stafylokok)

Táto stránka používa cookies. Viac info