Vákuová balička potravín FoodSaver FFS3190X

Vákuová balička potravín FoodSaver FFS3190X

Novinka, ktorá je vybavená až 5 režimami vákuovania.

159,90 € s DPH

Skladové číslo:

  • Udržuje jedlo čerstvé a svieže
  • 2 tesniace úrovne v závislosti od vákuovanej potraviny: suchá alebo vlhká potravina
  • Intuitívne ovládanie stlačením jedného tlačidla
  • Automatické vákuovanie a zvarenie fólie
  • Režím PULZ pre mäkké potraviny
  • Jednoduché skladovanie
  • Ukazovateľ priebehu vákuovania 
  • Jednoduchý uzamykací mechanizmus

Novinka, ktorá je vybavená až 5 režimami vákuovania. Novinkou je tiež režim Pulze pre vákuovanie krehkých potravín ako sú koláče, torty, orechy a podobne. Tieto potraviny zavákuuje bez poškodenia. Samozrejmosťou je aj vstavaný nôž na rolky, zásobník na rolky a možnosť pripojiť Fresh kontajnery a množstvo iného príslušenstva. 

Systém vakuových baličiek FoodSaver chráni čerstvosť a nutričnú hodnotu jedla, znižuje množstvo odpadu a pomáha vám znížiť výdavky na stravu. Tesnenia sú čo najviac vzduchotesné, aby sa zabránilo vnikaniu kyslíka a vlhkosti do potravy. 

Vákuová zváračka ponúka možnosť výberu z 5 praktických funkcií - suchého a mokrého vákuovania, marinovanie, pulzné vákuovania a Sous Vide vákuovanie. S prístrojom pritom môžete používať tiež vakuovacie dózy, marinátor a zátky od značky FoodSaver. Jednoduchým stlačením tlačidla z vrecka odstránite vzduch a kontrolka LED indikuje, že je utesnenie dokončené.

Elegantný moderný dizajn s povrchovou úpravou z nehrdzavejúcej ocele, ktorý vyzerá skvele v každej kuchyni. Systém vákuového utesnenia FoodSaver FFS3190X je inštalovaný horizontálne a je vhodný pre kuchynky všetkých veľkostí s elegantným priestorovo úsporným dizajnom. S vákuovým tesniacim systémom FoodSaver FFS3190X môžete ľahko tesniť jedlo jediným dotykovým tlačidlom. Jednoducho vložte vrecko na potraviny do zásobníka v baličke FoodSaver a zatvorte ho jednoduchým uzamykacím mechanizmom. Zariadenie automaticky odstráni vzduch z vrecka stlačením tlačidla. Na displeji môžete vidieť, kedy bolo začaté vákuum. Vrecko je potom automaticky zapečatené teplom, aby sa zachovala čerstvosť. Prebytočná kvapalina, ktorá vystupuje počas vákuového utesnenia, sa zhromažďuje v zbernej miske.

 

Technická špecifikácia:

Napätie: 220 V, 50 Hz
Príkon: 130 W
Rozmery: 41 x 21 x 14,9 cm
Hmotnosť: 2,7 kg
Záruka: 2 roky


Príslušenstvo v balení:

1 ks - rolky 28 cm, dĺžka 2,4 m
2 ks - sáčok s objemom 3,8 l
2 ks - sáčok s objemom 0,94 l
2 ks - ZIP sáčok s objemom 0,94 l
2 ks - ZIP sáčok s objemom 3,8 l
1 ks - Vákuová zátka pre odsávacie z príslušenstva

Táto stránka používa cookies. Viac info